Wsparcie

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie merytoryczne oraz techniczne w czasie korzystania z oprogramowania. Dla Państwa wygody dedykujemy pełną obsługę techniczną naszych specjalistów.

+48 888 211 159 [email protected]

Co warte podkreślenia, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kilku nowatorskich rozwiązań, mających ułatwić pracę naszym klientom. Tym, co niewątpliwie wyróżnia nas na tle konkurencji, jest wersja webowa oprogramowania umożliwiająca pracę z dowolnego miejsca, jak również urządzeń – w tym urządzeń mobilnych. Nowoczesna architektura proponowanego rozwiązania przynosi oszczędności, zwalniając z nakładów na drogie serwery, licencje i wydajne komputery osobiste pracowników.

Razem z Państwem pracujemy na nasz wspólny sukces! Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Do Państwa dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do piątku, między godziną 8. a 16. W sytuacjach awaryjnych pomożemy również w godzinach popołudniowych (między 16. a 18.) oraz w czasie weekendu.
Specjalnie dla naszych Klientów udostępniamy możliwość zdalnego pulpitu przy użyciu licencjonowanego oprogramowania TeamViewer, a także kontakt przez Skype i komunikatory.